Главная

PARTY BOX!

ВІЗЬМИ З СОБОЮ НА СВЯТО

Фотобудка, Фотокабіна, Фотобокс, Фотостійка, Фотоавтомат, Фотобус, Інстапринтер – усе це другі імена нашого “PARTY-BOX”. Сучасну людину важко здивувати. Вишукана кухня, дотепний конферансьє, музиканти, вогняне шоу – усе це часто вже має на увазі свято. Фотокабіна (фотобудка) ”PARTY-BOX” - нова, модна та весела розвага для Вас і Ваших гостей на весіллі, сімейному святі, вечірці, корпоративі та промо акції!

girls

Фотокабіна (фотобудка) “PARTY-BOX” - симпатичний, повністю самостійний пристрій. Він швидко фотографує і тут же віддає фотографії! При цьому якість фото відповідає професійному рівню студійних знімків. Чому фотобудка, а не другий фотограф? - Тому, що люди абсолютно розкуті перед «Роботом-фотоапаратом»! Кадри виходять дуже природні і смішні! Живі надруковані фотографії одразу з'являються на світ з фотобудки! Тепер Ви можете взяти в оренду фотобудку, фотокабіну, фотостійку, фотобокс, інстапрінтер "PARTY-BOX" в Києві, Одесі, Харкові, Полтаві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі…

helloween girls
Вечірка або весілля
“PARTY-BOX” - особливий випадок стає особливим тільки тоді, коли ви як слід розважилися. І не важливо 5 або 105 гостей на вашому святі, всі вони підуть з чудовими спогадами!
Замовити PARTY Box
Подія або маркетинг
“PARTY-BOX” — дуже популярний, ефективний маркетинговий інструмент для проведення заходів та акцій всіх типів і розмірів.
Замовити PARTY Box
Офіс або захід
“PARTY-BOX” — веселощі, азарт, взаємодія гостей і довгі спогади. Ваші гості будуть говорити про це протягом тижня, і будуть мати фотографії, щоб довести це!
Замовити PARTY Box
З нами розважалися:
...та багато інших!