Главная

PARTY BOX!

ВІЗЬМИ З СОБОЮ НА СВЯТО

Фотобудка, Фотокабіна, Фотобокс, Фотостійка, Фотоавтомат, Фотобус, Інстапрінтер, GIF стійка, Bullet Time, Селфі 360 - все це другі імена нашого "PARTY-BOX". Сучасну людину складно здивувати. Вишукана кухня, дотепний конферансьє, музиканти, вогняне шоу - усе це часто вже має на увазі свято.  Фотокабіна (фотобудка) ”PARTY-BOX” - нова, модна та весела розвага для Вас і Ваших гостей на весіллі, сімейному святі, вечірці, корпоративі та промо акції!


З "PARTY-BOX" будь-який захід стане більш цікавим, насиченим, видовищним і сучасним. Наші яскраві фото- і відео- зони не тільки розважать гостей, але і зроблять подію такою, що запам'ятається, залишивши спогади у вигляді пам'ятних фотокарток або відеороликів.

girls

Ми постійно працюємо над пошуком нових ідей і збільшенням кількості інтерактивів для Ваших івентів. Ось неповний перелік того, що ми можемо вам запропонувати:


  • Фотокабіна (фотобудка) “PARTY-BOX” - симпатичний, повністю самостійний пристрій. Він швидко фотографує і тут же віддає фотографії! При цьому якість фото відповідає професійному рівню студійних знімків. Чому фотобудка, а не другий фотограф? - Тому, що люди абсолютно розкуті перед «Роботом-фотоапаратом»! Кадри виходять дуже природні і смішні!
  • Хромакей - технологія зйомки за допомогою зеленого фону з подальшою електронної заміною його на будь-який інший, обраний Вами. При цьому якість фотографій залишається "на висоті".
  • Інстапрінтер "PARTY-BOX" - пристрій для просування вашого хештегу в "Інстаграм". Це найкраще рішення для проведення рекламної кампанії, виробу, марки чи бренду товару.
  • GIF стійка - інтерактив для створення анімованих фотографій. Це відмінна можливість поділитися з друзями своїм настроєм в соціальних мережах.
  • Mash Machine - інтерактивний музичний стіл. З його допомогою Ви і Ваші гості зможуть відчути себе DJ, а також влаштувати музичний BATTLE. Таке захоплююче заняття нікому не дозволить нудьгувати!
  • Bullet Time - технологія, яка дозволяє зупинити мить, відчути себе героєм фільму "Матриця". Дуже велика кількість механік і можливостей можна реалізувати за допомогою Bullet Time. Впевнені, у нас знайдеться ідеальне рішення для вашого події.
  • Селфі 360 (Spinner 360) - унікальна відео платформа. Знімає і автоматично монтує відеоролик. Пристрій дає можливість істотно пожвавити будь-який захід, роблячи проведення часу відвідувачами цікавим і динамічним.
  • Tiny Planet (маленька планета) - фотозона, для якої ми можемо створити Вашу персональну планету.

Наявність представництв в регіонах України дає можливість сформувати для Вас найбільш оптимальну цінову пропозицію і мінімізувати витрати на транспортування. Сьогодні Ви можете орендувати фотобудку, фотокабіну, фотостійку, фотобокс, інстапрінтер, GIF стійку, Bullet Time, Селфі 360, Tiny Planet "PARTY-BOX" в Києві, Одесі, Харкові, Полтаві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, а також інших містах України.


Окрім того, ми завжди раді співпраці в області продажу обладнання. Можливо, придбання інтерактиву здасться вам порівняно недешевим задоволенням. Але вироблений ним розважальний і рекламний ефект того вартий. З нашого досвіду відвідувачі різноманітних приватних або публічних івентів багато і з великим задоволенням фотографуються, щоб надійно закріпити в пам'яті яскраві спогади про захід і забрати їх частину з собою. Цим і пояснюється комерційний успіх фотобудки, фотокабіни, фотостійки, фотобокса, інстапрінтера, GIF стійки, Bullet Time, Селфі 360, Tiny Planet "PARTY-BOX".


Звичайно, Вам необхідно володіти базовими знаннями про роботу з відповідним пристроєм, фото- і відео- зонами. Однак ми також пропонуємо готове, перевірене часом і досвідом бізнес рішення - покупка франшизи і робота під нашим брендом.

helloween girls
Вечірка або весілля
“PARTY-BOX” - особливий випадок стає особливим тільки тоді, коли ви як слід розважилися. І не важливо 5 або 105 гостей на вашому святі, всі вони підуть з чудовими спогадами!
Замовити PARTY Box
Подія або маркетинг
“PARTY-BOX” — дуже популярний, ефективний маркетинговий інструмент для проведення заходів та акцій всіх типів і розмірів.
Замовити PARTY Box
Офіс або захід
“PARTY-BOX” — веселощі, азарт, взаємодія гостей і довгі спогади. Ваші гості будуть говорити про це протягом тижня, і будуть мати фотографії, щоб довести це!
Замовити PARTY Box
З нами розважалися:
...та багато інших!