Положення про авторські права

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Усі виняткові майнові та немайнові авторські права на твори, розміщені на сайті https://party-box.com.ua, якщо у самому тексті твору не вказано інше, належать — ФОП Капланець Н.А. (контактний телефон: +380 (68) 296-10-96; адреса сайту: https://party-box.com.ua).

1.2. Усі авторські немайнові права належать ФОП Капланець Н.А. як автору публікацій та охороняються відповідно до чинного законодавства України.

1.3. Захист особистих немайнових та майнових прав суб'єктів авторського права здійснюється відповідно до цивільного, адміністративного та кримінального законодавства України.

1.4. Під творами маються на увазі всі матеріали (інформаційні повідомлення, статті, фотографічні зображення, відеоматеріали тощо), створені ФОП Капланець Н.А.

1.5 Використання будь-якого змісту, крім зазначеного у цих Правилах використання, без письмового дозволу власника, суворо заборонено. Повідомляємо також, що ФОП Капланець Н.О. буде рішуче та повною мірою відповідно до закону захищати свої права на інтелектуальну власність, включаючи, зокрема, можливість порушення кримінальної справи.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ

2.1. Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікація, розповсюдження, переробка, переклад твору, включення як складові в інші твори та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

2.2. Використання таких типів матеріалів, як інформаційні повідомлення, опубліковані на сайті https://party-box.com.ua, дозволяється за умови обов'язкового посилання на https://party-box.com. ua як джерело інформації, а для Інтернет-ресурсів — ще й пряме гіперпосилання не закрите від індексації пошуковими системами.

2.3. З таких типів матеріалів сайту https://party-box.com.ua, як авторська стаття, дозволяється використовувати не більше 1000 знаків для створення єдиного інформаційного матеріалу за умови обов'язкового відкритого посилання на https://party-box.com.ua як джерело інформації, а для Інтернет-ресурсів — ще й пряме гіперпосилання не закрите від індексації пошуковими системами. Використання зазначених типів матеріалів у розмірі оригіналу (у повному обсязі) забороняється.

2.4. Посилання / гіперпосилання на https://party-box.com.ua повинно міститися виключно у першому або другому абзаці тексту. Інше посилання під текстом запозиченим з https://party-box.com.ua матеріалів розглядається як порушення Правил та норм чинного законодавства України та означає, що твір використовується без дозволу автора.

2.5. З таких типів матеріалів сайту https://party-box.com.ua, як фотографічні зображення (фотографії), відеоматеріали, дозволяється лише некомерційне використання за умови обов'язкового посилання https://party-box.com.ua як джерело інформації та як автора матеріалів, а для Інтернет-ресурсів — ще й пряме гіперпосилання не закрите від індексації пошуковими системами. Використання фотографій у комерційних цілях забороняється.

2.6 ФОП Капланець Н. А. надає дозвіл на користування сайтом на таких умовах:

Під час користування сайтом слід дотримуватись усіх відповідних законів, правил та норм;

Заборонено розповсюджувати, змінювати, копіювати (за винятком викладених вище умов), передавати, відображати, повторно використовувати, відтворювати, публікувати, ліцензувати, створювати похідні роботи, переносити, продавати або іншим чином використовувати зміст без письмового дозволу ФОП Капланець Н. А .;

Заборонено використовувати цей сайт для відправлення або передачі будь-якого незаконного, загрозливого, помилкового, оманливого, образливого, набридливого, пасквильного, наклепницького, грубого, непристойного, скандального, провокаційного, порнографічного або богохульного матеріалу або іншого матеріалу, який може спричинити або викликати поведінка може розглядатися як кримінальне правопорушення, послужити підставою притягнення до цивільної відповідальності або інакше порушувати закон —  ФОП Капланець Н. А. повною мірою співпрацюватиме з державними органами та підпорядковуватиметься судовим вимогам або вимогам розкрити особу людини, яка подає чи передає таку інформацію чи матеріали;

Заборонено використовувати сайт для реклами чи маркетингу або іншим чином використовувати для будь-яких комерційних цілей будь-яку його частину.

Заборонено використовувати сайт для представлення або передачі будь-яких вірусів, шкідливих комп'ютерних програм типу «черв'яків», «троянського коня», «пасхального яйця», «бомби з годинниковим механізмом», шпигунського програмного забезпечення або іншого файлу або програми руйнівного характеру, які можуть або мають на меті пошкодити роботу або стежити за використанням будь-якого обладнання, програмного забезпечення або обладнання;

Заборонено використовувати сайт з метою порушення законних прав інших осіб або для збору інформації, яка дозволяє ідентифікувати особистість користувачів сайту;

Заборонено обмежувати або забороняти іншій особі доступ до сайту та перешкоджати або порушувати роботу сайту або інших серверів або мереж, які використовуються для забезпечення доступності сайту або порушувати будь-які вимоги, процедури, політику або правила таких мереж;

Заборонено змінювати, адаптувати, перекладати, аналізувати будь-яку частину сайту.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

3.1. Забороняється будь-яке комерційне використання матеріалів, використання фотографій у складі будь-яких товарів або під час надання послуг, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до зазначених матеріалів, у тому числі використання текстів або їх фрагментів в інтерактивних базах даних без письмового дозволу ФОП Капланець Н. А.  або без укладання ліцензійного договору.

3.2. Порушення будь-якого пункту Правил є порушенням виняткових майнових та не майнових авторських прав ФОП Капланець Н. А. та відповідно до норм законодавства може спричинити відповідальність, передбачену цивільним, адміністративним та кримінальним законодавством.

3.3. Відповідно до норм чинного законодавства України ФОП Капланець Н. А. у разі порушення своїх прав третіми особами змушена буде захищати свої права шляхом звернення до правоохоронних органів чи суду.

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 51-2. Порушення прав на об'єкт прав інтелектуальної власності

Незаконне використання об'єкта права інтелектуальної власності, присвоєння авторства на такий об'єкт або інше умисне порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності, що охороняється законом, — тягне за собою накладення штрафу від десяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання та матеріалів, призначених для її виготовлення.

Кримінальний кодекс України Стаття 176. Порушення авторського права та суміжних прав Незаконне відтворення, поширення творів науки, літератури та мистецтва, камкординг, кардшейринг або інше умисне порушення авторського права та суміжних прав, а також фінансування таких дій, якщо це завдало матеріальних збитків у значному розмірі караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий термін.