Політика конфіденційності

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Раджу прочитати ці Правила, перш ніж користуватися сайтом. Використання Вами даного сайту означає, що Ви погоджуєтесь з усіма умовами Політики, а тому не користуйтеся цим сайтом, якщо Ви не погоджуєтеся з будь-яким з пунктів Політики.

Фізична особа підприємець Капланець Н.А. (контактний телефон: +380 (68) 296-10-96; адреса сайту: https://party-box.com.ua) надалі — ФОП Капланець Н.А., з повагою ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка відвідує мій сайт. Я хотів би поінформувати вас про те, які саме дані збираються і як вони використовуються. Ви також дізнаєтесь про те, як ви можете перевірити правильність зібраної інформації та дати вказівку про вилучення такої інформації. Дані збираються, обробляються та використовуються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України. Ця заява не поширюється на сайти, перехід на які здійснюється за допомогою гіперпосилань, розміщених на сайті ФОП Капланець Н.А.

ЯКІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ МИ ЗБИРАЄМО І З ЯКОЮ МЕТОЮ

Ми збираємо інформацію, яка стосується певних осіб, лише з метою обробки та використання, і лише в тому випадку, якщо ви добровільно надали інформацію або чітко висловили згоду на її використання.

Коли ви відвідуєте сайт, певні дані автоматично записуються для системного адміністрування, а також статистичних або резервних цілей. Записана інформація містить назву вашого Інтернет-провайдера, в деяких випадках вашу IP-адресу, дані про версію програмного забезпечення вашого браузера, про операційну систему комп'ютера, з якого ви відвідали мій сайт, веб-сайт, який ви використовуєте, щоб відвідати мій сайт, адреси веб-сайтів, які ви відвідуєте одночасно з моїм сайтом і, наскільки це можливо, ваші параметри пошуку, які привели вас на мій сайт.

Залежно від обставин, така інформація дозволяє зробити висновки про те, яка аудиторія відвідує мій сайт. Однак у цьому контексті не використовуються жодні персональні дані. Використовуватися може лише анонімна інформація. Якщо інформація передається зовнішньому провайдеру, вживаються всі можливі технічні та організаційні заходи, що забезпечують передачу даних відповідно до вимог чинного законодавства України щодо захисту персональних даних.

Якщо ви добровільно надаєте мені персональну інформацію, я зобов'язуюсь не використовувати, не обробляти та не передавати таку інформацію у спосіб, що виходить за межі вимог чинного законодавства України. Передача персональних даних здійснюється лише на підставі судового рішення або в іншому порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, ми збираємо дані вказані у формі коментаря, а також IP адресу відвідувача та дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

На сайті використовуються різні форми для введення контактів користувача (далі — Персональні дані та Клієнт). Введення персональних даних здійснюється Клієнтом добровільно та виключно за його бажанням. У зв'язку з наданням своїх Персональних даних Клієнт також надає ФОП Капланець Н. А.  свою згоду (дозвіл) на обробку своїх персональних даних (що може означати будь-яку інформацію, у тому числі, але не виключно, інформацію про прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, контактні номери телефонів, адресу електронної пошти, у тому числі на електронних носіях (далі – «Персональні дані»), з метою забезпечення надання послуг ФОП Капланець Н.А., організації системи адміністрування, управління та підтримання ділових відносин з Клієнтом та виконання будь-яких інших юридичних дій щодо реалізації цивільно-правових, адміністративно-правових, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.

Клієнт підтверджує поінформованість про те, що Персональні дані підлягають включенню до бази персональних даних «Клієнти», власником якої є ФОП Капланець Н.А. (контактний телефон: +380 (68) 296-10-96).

Обробка Персональних даних здійснюватиметься за допомогою інформаційної (автоматизованої) системи та/або у формі картотек Персональних даних із застосуванням такої сукупності дій як збирання, накопичення, зберігання, адаптація, зміна, відновлення, використання, розповсюдження (у тому числі передача) , знеособлення, знищення персональних даних.

Ця Згода (дозвіл) на обробку Персональних даних надано на строк, який необхідний відповідно до обробки Персональних даних, передбаченої цією Угодою, однак у будь-якому випадку до моменту припинення ФОП Капланець Н. А.< /strong> своєї діяльності.

Клієнт також підтверджує, що отримав належне повідомлення про включення Персональних даних до бази персональних даних «Клієнти», власником якої є ФОП Капланець Н. А., про склад та зміст зібраних Персональних даних, та що отримав роз'яснення всіх прав як суб'єкта персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних».

Вбудований вміст інших веб-сайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудований вміст (наприклад, відео, зображення, статті та ін.), подібний вміст поводиться так само, якби відвідувач зайшов на інший сайт. Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати куки, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною та стежити за вашою взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

З КИМИ МИ ділимося вашими даними

На цьому сайті здійснюється збирання та збереження даних для цілей маркетингу та оптимізації з використанням відповідної технології. Ці дані можна використовувати для створення профілів під псевдонімами. Сайт може інсталювати файли cookie. Без чіткої згоди користувачів дані не використовуються для ідентифікації особи відвідувача і не приєднуються до будь-яких інших персональних даних особи під псевдонімом.

Google Analytics

Цей сайт також використовує інтернет-сервіс Google Analytics. Детальну інформацію про використання Google Analytics можна знайти тут: https://www.google.com/analytics/terms/us.html

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ми залишаємо за собою право час від часу вносити зміни до цього Положення, щоб відобразити порядок забезпечення безпеки персональних даних, що діє на конкретний момент часу.

Продовження використання нашого сайту та послуг після публікації змін до цього Положення означає, що ви прочитали та погодилися з усіма змінами.

Кожен раз, коли ми будемо вносити зміни, на першій сторінці цього Положення ми будемо вказувати дату чинної редакції. Щоб дізнатися, як саме ФОП Капланець Н. А.  забезпечує захист ваших персональних даних, ми рекомендуємо регулярно знайомитися з чинною редакцією цього Положення. Ви можете вільно завантажувати, друкувати або іншим чином зберігати копію цього Положення (і будь-якої оновленої версії).